Dostawa towaru

Polityka zwrotów
Przeczytaj dokładnie te zasady przed złożeniem zamówienia. Ponieważ jest to równorzędny interes z Tobą i naszym sklepem, mamy nadzieję, że możesz mieć dobre doświadczenia w naszym sklepie. Teraz przejrzyj poniższe zasady:
Oferujemy 7-dniową gwarancję zwrotu i wymiany na wszystkie produkty. Jeśli chcesz zwrócić lub wymienić produkt, skontaktuj się z nami, aby uzyskać dalsze instrukcje. Przepraszamy, koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.
Zwroty
Jeśli chcesz zwrócić swoje przedmioty, poinformuj nas najpierw, podając przyczynę i numer zamówienia do zwrotu w ciągu 7 dni od otrzymania. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Wszelkie przedmioty muszą zostać odesłane wraz z oryginalnym opakowaniem. Wszystkie paczki należy przesłać metodą śledzenia. Nie ponosimy odpowiedzialności za przesyłki zagubione w tranzycie. Należy pamiętać, że oryginalne koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Dlatego prosimy o kontakt z nami wszystkimi pytaniami i wątpliwościami przed złożeniem zamówienia.
Dla giełd
Przedmioty muszą zostać zwrócone w ciągu 7 dni od daty dostawy, a klient jest odpowiedzialny za wszystkie koszty wysyłki spowodowane całym procesem wymiany. Wszystkie produkty mogą być wymieniane tylko w zamian za taką samą cenę, należy pamiętać, że będziemy wydawać zamienniki dopiero po otrzymaniu zwrotów.
Anulowanie zamówienia Jeśli złożyłeś zamówienie i chcesz je później anulować, skontaktuj się z naszym przedstawicielem obsługi klienta tak szybko, jak to możliwe. Ale jeśli Twoje zamówienie zostało wysłane, nie będziemy mogli go anulować.
W przypadku zwrotu środków - Zwroty będą realizowane, gdy tylko otrzymamy i sprawdzimy zwrócone produkty. Jeśli otrzymasz zwrot środków bezzwrotnych, otrzymasz zwrot pieniędzy, gdy skontaktujesz się z nami w sprawie problemu z produktem. Po przesłaniu zwrotu możesz spodziewać się jego otrzymania w ciągu 15-25 dni roboczych, ponieważ upłynie trochę czasu, zanim firma obsługująca karty kredytowe i bank dokonają zwrotu.
Jeśli Twoje sprawy nie są zgodne z polityką zwrotów, skontaktuj się z nami.
Powrót